Pierwsze, co zrobimy to określenie Twojej wizji własnej osoby.

Przyjrzymy się temu jaki chcesz być, wyznaczymy najważniejsze obszary do zmiany w Twoim życiu.

Podczas sesji, zidentyfikujemy ograniczające Cię przekonania o sobie. Dzięki wykorzystaniu różnych metod i przestrzeni na doświadczanie- będziesz miał szansę doświadczyć tego, jak mogłoby być, gdybyś myślał o sobie inaczej. Wzmocnisz te elementy, które mają  kluczowy wpływ na poczucie własnej wartości, wybierzesz naturalny dla Ciebie sposób działania.

Będziemy pracować z Twoimi zasobami i mocnymi stronami przy wykorzystaniu różnorodnych technik, także w oparciu o zmysły– dzięki temu dowiesz się więcej o sobie, swoich regułach działania, o tym, co dla Ciebie budujące, ciekawe i inspirujące i co Ci najbardziej służy.

Sesje prowadzone są przez Skype/ telefon lub osobiście. Stworzysz takie zadania między sesjami, które pomogą Ci wprowadzić w życie zmiany i dostrzec różnicę w jakości życia. Ułożysz plan działania, który będzie indywidualnie dostosowany do Twojej sytuacji i stylu życia. Pomoże on Ci na trwałe wdrożyć w codzienność taki sposób myślenia i działania, który da Ci wiarę w Twoje możliwości i sprawi, że będziesz żyć w pełni, w zgodzie ze sobą.

© 2019 Contact Coaching | Anna Kalinowska. Wszystkie prawa zastrzeżone.