ANNA KALINOWSKA

Jestem coachem PCC ICF, pracującym z osobami pragnącymi wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i w pełni korzystać z życia.

Pomagam moim Klientom odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości, a dzięki temu żyć na miarę swoich marzeń.

Posiadam doświadczenie we współpracy z korporacjami, małymi przedsiębiorstwami oraz Klientami indywidualnymi, dlatego wieloaspektowo miałam szansę obserwować wzrastające poczucie wartości u moich Klientów w różnych środowiskach, na różnych stanowiskach, w różnych sytuacjach życiowych.

Jestem także dyplomowanym Trenerem Biznesu, absolwentką studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi, pasjonatką różnorodności w życiu.

Dlaczego to ważne?

Pracując z moimi Klientami, zaobserwowałam, że jeśli poczucie wartości jest niskie - najczęściej wpływa na wiele sfer życia: pracę, relacje z ludźmi, biznes, związek, pasje, finanse...
Objawia się różnie: zbytnią potulnością, a czasem agresją, usilnym zabieganiem o akceptację innych, zaniżaniem swoich osiągnięć lub uciekaniem w chwilowe formy odreagowania. Powód często ten sam - brak wiary w to, że jesteś znaczący i zdolny do zmian w swoim życiu.

Poczucie własnej wartości jest podstawą do zbudowania szacunku dla siebie i sprawia, że pewne działania przestają być potrzebne, ponieważ zamiast pojedynczej ryby dysponujesz całym pakietem wędek.
A w życiu możesz łowić, co tylko Ci się podoba.

Umów się na konsultację...

© 2019 Contact Coaching | Anna Kalinowska. Wszystkie prawa zastrzeżone.